Itāļu valodas kursi Talsos

Rudens sezona 2012!

Pilnīgs jaunums – Itāļu valodas un kultūras studija “Avanti” sadarbībā ar Labo domu studiju organizē itāļu valodas kursus ar nelielām priekšzināšanām TalsosŅemsim savā pulkā arī centīgākos iesācējus bez priekšzināšanām! Mācības sāksies 2012. gada septembrī, pirmā nodarbība un mūsu iepazīšanās mūs gaida 26.septembrī plkst. 18:15. 

Līmenis

Tikšanās vieta

Diena

Laiks

II līmenis Labo domu studija, Lielā iela 6, 2. stāvā

Trešdiena

18:15-20:15

1. līmenis  – Bez priekšzināšanām. Ilgst 3 mēnešus, ja nodarbības notiek 2 reizes nedēļā, vai 5 mēnešus, ja nodarbības notiek 1 reizi nedēļā. Tiek apgūti itāļu valodas pamati, gramatika un ikdienas vārdu krājums.

2. līmenis – Sarunvalodas līmenis, kad pirmā līmeņa apgūtās zināšanas tiek liktas lietā, lai veidotu sarunas, atraisītos un spētu izteikt viedokli. II līmenis ilgst 3 mēnešus, ja nodarbības ir 2 reizes nedēļā vai 5 mēnešus, ja ir 1 nodarbība nedēļā.

3. līmenis – jauktais līmenis. Tiek apgūta gan jauna gramatika, kā arī neizpaliek dažādas aktivitātes, reklāmu skatīšanās, avīžu lasīšana, savstarpējas sarunas. III līmenis ilgst 3 mēnešus, ja nodarbības ir 2 reizes nedēļā vai 5 mēnešus, ja ir 1 nodarbība nedēļā.

4. līmenis – jauktais līmenis. Daudz dažādas aktivitātes, nodarbības notiek dabiskā sarunvalodas vidē, jaunā mācību viela tiek pasniegta itāļu valodā.  IV līmenis ilgst 3 mēnešus, ja nodarbības ir 2 reizes nedēļā vai 5 mēnešus, ja ir 1 nodarbība nedēļā.