Itāļu valodas kursi Ventspilī

Rudens sezona 2012!

Tiek komplektēta jauna grupa 1. līmenis – Itāļu valodas iesācēji bez priekšzināšanām. Mācības sāksies no 2012. gada 17. septembra. Jauniem spēkiem un vasarā iegūto enerģiju Ventspilī tiek atkal komplektēta jauna zināt kāra grupa! Gaidām Jūsu pieteikumus uz e-pastu: madara@italuvaloda.lv  III un IV līmenis tiks apvienoti vienā līmenī.

 

Līmenis

Tikšanās vieta

Diena

Laiks

I līmenis Ventspils Galvenā bibliotēka

Pirmdiena

18:15-20:15

III&IV Līmenis Ventspils Galvenā bibliotēka

Otrdiena

18:15-20:15

2. līmenis – Sarunvalodas līmenis, kad pirmā līmeņa apgūtās zināšanas tiek liktas lietā, lai veidotu sarunas, atraisītos un spētu izteikt viedokli. II līmenis ilgst 3 mēnešus, ja nodarbības ir 2 reizes nedēļā vai 5 mēnešus, ja ir 1 nodarbība nedēļā.  1. līmenis  – Bez priekšzināšanām. Ilgst 3 mēnešus, ja nodarbības notiek 2 reizes nedēļā, vai 5 mēnešus, ja nodarbības notiek 1 reizi nedēļā. Tiek apgūti itāļu valodas pamati, gramatika un ikdienas vārdu krājums.

3. līmenis – jauktais līmenis. Tiek apgūta gan jauna gramatika, kā arī neizpaliek dažādas aktivitātes, reklāmu skatīšanās, avīžu lasīšana, savstarpējas sarunas. III līmenis ilgst 3 mēnešus, ja nodarbības ir 2 reizes nedēļā vai 5 mēnešus, ja ir 1 nodarbība nedēļā.

4. līmenis – jauktais līmenis. Daudz dažādas aktivitātes, nodarbības notiek dabiskā sarunvalodas vidē, jaunā mācību viela tiek pasniegta itāļu valodā.  IV līmenis ilgst 3 mēnešus, ja nodarbības ir 2 reizes nedēļā vai 5 mēnešus, ja ir 1 nodarbība nedēļā.